Po pochurnym poranku, czas na słońce!

2021-09-14 9:07
Słonecznie będzie w Toruniu
Autor: www.pixabay.com Wtorek i środa bez opadów deszczu i ciepło

Wtorek i środa bez opadów deszczu. W Toruniu pojawiło się słońce i dziś, nie powinno go brakować. We środę najwyżej na toruńskich termometrach, być może nawet 25 stopni ciepła. Parasolki mogą przydać się w czwartek.

Druga połowa tygodnia nie będzie jednak już taka ciepła. Od czwartku się ochłodzi, a na termometrach zobaczycie 18-20 stopni Celsjusza. Weekend, choć chłodny to jednak bez opadów. A i biomet raczej korzystny, choć w sobotę i niedzielę może być wysoko na barometrach, nawet w okolicy 1020hPa.

To dobre informacje dla kierowców. Słoneczna aura i brak opadów, a do tego wyższe ciśnienie powodują, że nic tylko kręęęcić ulicami Torunia. Choć, zwłaszcza rano i popołudniu - z niemałymi problemami. Czas Waszego przejazdu wydłużają remonty. Te w dalszym ciągu na moście im. Józefa Piłsudskiego oraz na Broniewskiego. W tych miejscach spodziewajcie się reorganizacji w ruchu. A mapę modernizowanych miejsc na mapie komunikacyjnej Torunia znajdziecie na stronie Miejskiego Zarządu Dróg.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!