Pikniki wojskowe w kujawsko-pomorskiem w ten weekend

i

Autor: Wojsko Polskie/FB Rusza dobrowolna zasadnicza służba wojskowa

Pikniki wojskowe w kujawsko-pomorskiem w ten weekend

2022-05-19 10:28

Będzie żołnierska grochówka oraz pokaz sprzętu, w tym m. in. czołgów Leopard, transporterów Rosomak, moździerzy Rak i wielu, wielu innych – na pikniki wojskowe zaprasza w aż 32 miejscowościach w całym kraju Wojsko Polskie. W te sobotę dowiecie się więcej o dobrowolnej zasadniczej służbie wojskowej.

Pikniki w sobotę od godziny 11.00 do 18.00 na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu oraz na Rynku w Kruszwicy. Dodatkowo, tego samego dnia w Aleksandrowie Kujawskim stanie mobilny punkt rekrutacyjny. W trakcie pikników, ale i w mobilnych punktach rekrutacyjnych będzie można poznać wojsko i żołnierzy „od kuchni”, a być może...związać z wojskiem swoją przyszłość. Dlaczego warto? - o tym szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Toruniu, ppłk Mariusz Marciniak.

Wojsko Polskie zaprasza na pikniki w całej Polsce

Czas umilą koncerty orkiestr wojskowych. Więcej o rekrutacji do nowej, dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej przeczytacie na stronie Wojskowego Centrum Rekrutacji w Toruniu – TUTAJ.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE