deszcz

i

Autor: Canva Pro

Deszcze i silny wiatr

Ostrzeżenie pogodowe dla Torunia. Będzie deszczowo z silnym wiatrem!

2024-04-02 15:36

IMGW ostrzega przed nagłą zmianą pogody. Ciepłe święta szybko ustąpiły załamaniu pogodowemu. Należy uważać na ulewne deszcze i bardzo silny, zmienny wiatr. Tyczy się to szczególnie osób starszych oraz kierowców, którzy wybierają się w dalsze wyjazdy. Zawsze warto kontrolować stan pogody w regionie. Szczegóły poniżej.

IMGW ostrzega. Deszcze i wichury w Toruniu

Piękna pogoda, jaką mieliśmy na Wielkanoc, ustąpiła pochmurnej aurze i deszczom. Właśnie tak, czyli szaro, będzie w najbliższych dniach. Będzie ciepło i pochmurno. To nie jest dobre połączenie, gdyż w takich warunkach najłatwiej o burzę z piorunami. Zobaczcie szczegóły prognozy.

We wtorek (02.04) w ciągu dnia pochmurno, temperatura w ciągu dnia wyniesie 14 C, zachmurzenie wyniesie 100%. W nocy temperatura spadnie do 6 C. Prędkość wiatru dojdzie maksymalnie do 54 km/h.

W środę (03.04) w ciągu dnia pochmurno i przelotne opady deszczu, temperatura w ciągu dnia wyniesie 8 C, zachmurzenie wyniesie 98%. W nocy temperatura spadnie do -2 C. Prędkość wiatru dojdzie maksymalnie do 52 km/h.

W czwartek (04.04) w ciągu dnia ponuro, silne zachmurzenie, temperatura w ciągu dnia wyniesie 13 C, zachmurzenie wyniesie 99%. W nocy temperatura spadnie do 9 C. Prędkość wiatru dojdzie do 33 km/h.

W piątek (05.04) w ciągu dnia pochmurno, temperatura w ciągu dnia wyniesie 16 C, zachmurzenie wyniesie 100%. W nocy temperatura spadnie do 10 C. Prędkość wiatru dojdzie do 47 km/h.

W sobotę (06.04) w ciągu dnia pochmurno, temperatura w ciągu dnia wyniesie 22 C, zachmurzenie wyniesie 99%. W nocy temperatura spadnie do 11 C. Prędkość wiatru dojdzie do 46 km/h.

W niedzielę (07.04) w ciągu dnia przejściowo słonecznie z zachmurzeniami, temperatura w ciągu dnia wyniesie 26 C, zachmurzenie wyniesie 98%. W nocy temperatura spadnie do 12 C. Prędkość wiatru dojdzie do 39 km/h.

Tydzień będzie ciepły, jednak deszczowy i pochmurny. Jednym dniem z wyjątkowym spadkiem temperatury atmosferycznej będzie środa (03.04). Kolejne dni przyniosą już znacznie wyższe temperatury. 

Zobaczcie mapę pogodową