Oni już mogą posługiwać się znakiem jakości "Made in Toruń". Dołączyli do grona ponad 200 przedsiębiorców [AUDIO]

2021-05-28 16:15
Made in Toruń 2021
Autor: Wojtek Szabelski, www.torun.pl Dzisiaj to już ponad 200 firm z Torunia z tym znakiem

Nowe technologie, kluczowe usługi, flagowe restauracje, produkty przemysłowe, hotele, firmy z branży motoryzacyjnej, budowlanej, obrotu nieruchomościami. Do tego klub sportowy, szkoła językowa, gabinet stomatologiczny i firma oferująca transport medyczny w czasie pandemii. To kolejni laureaci znaku jakości "Made in Toruń", przyznawanego przez miasto od 2018 roku. Dzisiaj to już ponad 200 firm z Torunia z tym znakiem.

Kolejnych 28 toruńskich firm może promować swoje produkty i usługi certyfikatem "Made in Toruń". Wręczenie statuetek i aktów przyznania znaku odbyło się w toruńskim teatrze Baj Pomorski. To firmy, których produkty i usługi spełniają wysokie standardy jakości i zasługują na promocję. Mówią dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu, Łukasz Szarszewski oraz prezydent Torunia, Michał Zaleski.

Kolejnych 28 toruńskich firm może promować swoje produkty i usługi certyfikatem "Made in Toruń"
AQUA Toruń otwarte!

W Toruniu działa blisko 27 tysięcy firm różnej wielkości – od małych, jednoosobowych, po duże przedsiębiorstwa, zatrudniające setki, a nawet tysiące osób. W sumie, w 8 edycjach projektu znak "Made in Toruń" przyznano 211 z nich. O takie wyróżnienie mogą się ubiegać wszystkie firmy, które cechuje dobra jakość i wysoka kultura biznesowa, a ich działalność jest związana z Toruniem. Aby przystąpić do kolejnego naboru, należy wypełnić ankietę znajdującą się na stronie www.madeintorun.pl i przesłać ją do Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!