Oni już mogą posługiwać się znakiem jakości "Made in Toruń". Dołączyli do grona ponad 200 przedsiębiorców [AUDIO]

2021-05-28 16:15
Made in Toruń 2021
Autor: Wojtek Szabelski, www.torun.pl Dzisiaj to już ponad 200 firm z Torunia z tym znakiem

Nowe technologie, kluczowe usługi, flagowe restauracje, produkty przemysłowe, hotele, firmy z branży motoryzacyjnej, budowlanej, obrotu nieruchomościami. Do tego klub sportowy, szkoła językowa, gabinet stomatologiczny i firma oferująca transport medyczny w czasie pandemii. To kolejni laureaci znaku jakości "Made in Toruń", przyznawanego przez miasto od 2018 roku. Dzisiaj to już ponad 200 firm z Torunia z tym znakiem.

Kolejnych 28 toruńskich firm może promować swoje produkty i usługi certyfikatem "Made in Toruń". Wręczenie statuetek i aktów przyznania znaku odbyło się w toruńskim teatrze Baj Pomorski. To firmy, których produkty i usługi spełniają wysokie standardy jakości i zasługują na promocję. Mówią dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu, Łukasz Szarszewski oraz prezydent Torunia, Michał Zaleski.

Kolejnych 28 toruńskich firm może promować swoje produkty i usługi certyfikatem "Made in Toruń"
AQUA Toruń otwarte!

W Toruniu działa blisko 27 tysięcy firm różnej wielkości – od małych, jednoosobowych, po duże przedsiębiorstwa, zatrudniające setki, a nawet tysiące osób. W sumie, w 8 edycjach projektu znak "Made in Toruń" przyznano 211 z nich. O takie wyróżnienie mogą się ubiegać wszystkie firmy, które cechuje dobra jakość i wysoka kultura biznesowa, a ich działalność jest związana z Toruniem. Aby przystąpić do kolejnego naboru, należy wypełnić ankietę znajdującą się na stronie www.madeintorun.pl i przesłać ją do Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE