Nie ma nudy - toruńskie CSW zachęca do zabawy i pomocy [AUDIO]

2020-07-05 18:35
Nie ma nudy - toruńskie CSW zachęca do zabawy i pomocy [AUDIO]
Autor: CSW Toruń

Karty zadań, które sprawdzą się nawet przy niepogodzie. Dodatkowo pojawia się wątek charytatywny - pomoc dzieciom chorym na rdzeniowy zanik mięśni. Sprawdźcie co czeka nas w nowej odsłonie ebooka "Nie ma nudy 2"!

To  115 kart, które zapewniają świetną zabawę dla tych młodszych i starszych dzieci. W środku znajdziemy wyjątkową warstwę graficzną, łamigłówki, krzyżówki czy wierszyki. Wszystko to w przystępnej formie już nawet dla 3-latków!

"Nie ma nudy 2" to kolejna odsłona wyjątkowego ebooka, który oprócz nauki i zabawy - daje możliwość pomocy innym dzieciakom. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie projektu - swoją cegiełkę dołożyło również toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej. Autorką części tego ebooka jest edukatorka placówki, Dominika Lewandowicz.

Posłuchaj, co o charytatywnym ebooku "Nie ma nudy 2" opowiedziała nam Elżbieta Kopacz z CSW

Aktualnie udało się zebrać ponad 11 tysięcy złotych. Do tej pory ebook wspomógł leczenie 18 dzieci. Kilka kart próbnych, które mogą rozbudzić waszą ciekawość znajdziecie TUTAJ.  Szczegóły dostępne są także na oficjalnej stronie projektu "Nie ma nudy 2".

Muzeum Neonów w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE