Na warsztaty do Teatru. Poszukiwani - i młodsi i starsi!

2021-09-29 9:18
Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu
Autor: Mariusz Luda Na warsztaty do Teatru. Poszukiwani - i młodsi i starsi!

Teatr im. Wilama Horzycy ogłasza nabór do stałych grup teatralnych dla młodzieży i seniorów. Nie trzeba mieć predyspozycji. Pierwsze zajęcia odbędą się 4 i 9 października i potrwają do czerwca przyszłego roku. Osoby chętne będą mogły wziąć udział w intensywnych wakacyjnych warsztatach lipiec-sierpień 2022, które doprowadzą do stworzenia spektaklu.

W październiku ruszy cykl cotygodniowych międzypokoleniowych warsztatów. I nie martwcie się – nie dostaniecie od razu grubego scenariusza do nauki. Program obejmie m.in.: umiejętność pracy w grupie i z partnerem, świadomość ciała, improwizację teatralną, elementarne zadania aktorskie – informują prowadząca zajęcia Katarzyna Peplińska-Pietrzak oraz koordynatorka projektu, Katarzyna Pągowska.

Na warsztaty do Teatru. Poszukiwani - i młodsi i starsi

Liczba miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia są przyjmowane do 29 września włącznie. Więcej informacji na Facebooku i stronie internetowej Teatru Horzycy TUTAJ.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE