„Majówka z BMW” powraca na Toruński MotoPark

i

Autor: BMW M-POWER CLUB Toruń Impreza już w sobotę od 10.00 do 20.00

„Majówka z BMW” powraca na Toruński MotoPark

2022-04-28 17:00

W trakcie Majówki z BMW dowiemy się, który pojazd zdobył tytuł Auta Majówki oraz to, które przyjechało z najbardziej odległego miejsca w Polsce, a może i świata. Nie zabraknie konkurencji dla uczestników i zawodników, a także atrakcji dla publiczności, w tym konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Pokaz mocy, wyścig o Puchar Klubu, liczne konkurencje sprawnościowe, ale też dobra muzyka, konkursy dla publiczności i piękne samochody spod znaku biało-niebieskiej szachownicy – po dwuletniej przerwie „Majówka z BMW” powraca na Toruński MotoPark. Spotkanie fanów aut z Bawarii już w najbliższą sobotę, 30 kwietnia. Zaprasza prezes toruńskiego klubu BMW M-POWER, Przemysław Stanikowski.

Majówka z BMW już w sobotę w Toruniu

Majówka z BMW już w najbliższą sobotę, od godziny 10.00. Impreza potrwa do 20.00, a toruńskie zloty fanów marki to już ponad 20-letnia tradycja. Program imprezy znajdziecie m.in. na Facebooku toruńskiego klubu BMW M-Power - TUTAJ.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE