Jadłodzielnie z Torunia potrzebują kolorów! Ogłaszają konkurs plastyczny [AUDIO]

2021-07-23 16:21

Toruńskie Jadłodzielnie potrzebują kolorów i ogłaszają konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży. Foodsharing Toruń wraz ze Stowarzyszeniem Dzieciom i Młodzieży Wędka im. Każdego Człowieka chce pomalować toruńskie szafy.

Potrzebny jest projekt, a w zasadzie motyw, który ozdobi te miejsca i będzie prawdziwym znakiem rozpoznawczym Jadłodzielni. Konkursowicze mają pełną dowolność, również w wyborze techniki prac – informuje Sylwia Kowalska.

Jadłodzielnie z Torunia potrzebują kolorów!
AQUA Toruń otwarte!

Niewykluczone, że projekty przyjmowane będą jeszcze po wakacjach. Autor/ka wybranej pracy otrzyma książkę o tematyce #zerowaste. Więcej w temacie znajdziecie na Facebooku toruńskich Jadłodzielni Foodsharing.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!​

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE