Jeż

i

Autor: Projekt PULSAR

Grali jeżem w piłkę nożną. Usłyszeli zarzuty

2023-10-02 10:05

Kamery zarejestrowały dwóch nastolatków, którzy "grali" jeżem w piłkę, a następnie go uśmiercili. Kilka dni wcześniej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Brodnicy dwaj nieznani jeszcze wówczas policji młodzi bandyci, podpalili przenośną toaletę zewnętrzną - informują brodniccy mundurowi.

Dzięki zapisom monitoringu

O całej szokującej historii poinformował policję jeden z mieszkańców Brodnicy, który zadzwonił na komendę i zgłosił, że ktoś dzień wcześniej uśmiercił jeża na ul. Jana Pawła II. Policjanci z brodnickiej komendy zabezpieczyli monitoring oraz przesłuchali świadków.

Zapis wideo z kamer monitoringu pokazał dwóch chłopców, którzy „grali" jeżem w piłkę, a następnie go uśmiercili. Kilka dni ci sami, jak się okazało, nieletni bandyci podpalili przenośną toaletę na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Brodnicy - informuje KPP w Brodnicy.

Nastoletni przestępcy zostali wezwani wraz z opiekunami prawnymi do komendy policji w Brodnicy, gdzie złożyli wyjaśnienia. Czeka ich sprawa w sądzie dla nieletnich.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE