ESC w Olendrze na Półfinale Piłki Plażowej 2021 [AUDIO, GALERIA]

2021-07-21 12:00 Mariusz Luda

Nasz wakacyjny partol Eska Summer City krąży tego lata po Toruniu i okolicach, by sprawiać radość i dzielić się uśmiechem oraz naszymi pomarańczowymi gadżetami Radia Eska spod znaku słońca i wakacyjnego wypoczynku oraz gorącego powiewu lata.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Raz gościmy nad wodą, innymi razy na plaży, gdzie przyglądamy się jak spędzacie czas urlopowego relaksu i wypoczynku, a czasem i sportowej rywalizacji.

AQUA Toruń otwarte!

Tak też było w trakcie Półfinałów Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Juniorek, które zostały rozegrane na boiskach Olender Beach Volley Club w Wielkiej Nieszawce. W turnieju półfinałowym uczestniczyły aż 32 zespoły z całej Polski. O budowie obiektu rozmawiamy z prezesem CSiR Olender, Piotrem Ratke oraz wójtem Gminy Wielka Nieszawka, Krzysztofem Czarneckim. Głos oddaliśmy też działaczom i zawodniczkom. Posłuchaj relacji naszego wakacyjnego patrolu Eska Summer City!

ESC w Olendrze na Półfinale Piłki Plażowej 2021

Relacji z Półfinałów Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Juniorek słuchajcie w Radiu Eska na 104,6FM. W materiale reporterskim dowiecie się więcej o tym nowym obiekcie na sportowej mapie Kujaw i Pomorza - boiskach Olender Beach Volley Club w Wielkiej Nieszawce.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!