Dama broni się sama! Zapisz się na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet! [AUDIO]

2020-02-18 19:53 Marta Łazarska
Dama broni się sama! Zapisz się na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet!
Autor: Fundacja Amicus Dama broni ]się sama! Zapisz się na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet!

Dama broni się sama. Fundacja Amicus zaprasza torunianki na kolejny cykl bezpłatnych zajęć z samoobrony. Przez 9 godzin poznamy sztukę krav magi, która sprawdzi się w niebezpiecznych sytuacjach. Kurs to nie tylko podstawy psychologii agresji, ale przede wszystkim - nauka chwytów, które często mogą nam uratować życie.

Czy klucze, telefon a także torebka mogą pomóc w obezwładnieniu napastnika? Oczywiście, że tak. Nie trzeba być supermanem, by znać kilka odpowiednich chwytów, które zneutralizują niebezpieczeństwo. To chwilowe odwrócenie uwagi agresora najczęściej jest szansą na ucieczkę przed nim. Te i wiele innych sposobów poznamy w trakcie kolejnej odsłony kursu samoobrony dla kobiet "Dama bron się sama", który jest organizowany przez Fundację Amicus.

Spotkania odbywać będą się 7,14 oraz 21 marca między 10:00 a 13:00. Przez łącznie 9 godzin pod okiem Doroty Bagińskiej – instruktorki krav magi będziemy mogły poznać kilka chwytów, które często mogą uratować nam życie. Organizatorzy podkreślają, że nie chodzi tu wyłącznie o teorię. Kobiety będą mogły w praktyce zastosować nowe techniki. Dodatkowo pojawi się również wątek psychologiczny, który pozwoli nam zrozumieć całe otoczenie ataku na naszą osobę.

Czego będziemy mogły nauczyć się na takim kursie opowiedziała nam Katarzyna Wójcik z Fundacji Amicus

Kurs jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy do 2 marca lub wyczerpania miejsc. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ. Pierwszeństwo w zapisach mają kobiety związane z UMK - studentki, absolwentki oraz pracownice uczelni.