Policja

i

Autor: KPP Toruń

Społeczeństwo

Chciała uszkodzić auto byłego partnera. Miała wielkiego pecha

2023-10-02 10:00

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach, koło Torunia, podczas nocnej służby zauważyli tuz po północy kobietę, która trzymając w dłoni kamień, uderzała w szyby zaparkowanego samochodu renault.

Zniszczenie pojazdu

Jak się okazało podczas sprawdzania tożsamości, zatrzymaną okazała się być 31-letnia mieszkanka gminy Obrowo, która nie reagowała na polecenia policjantów. - Kobieta była pod wyraźnym działaniem alkoholu, awanturowała się i próbowała odejść z miejsca - mówi asp. Dominika Bocian, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Toruniu. - Samochód, przy którym ją zastali mundurowi, miał wybite dwie szyby i uszkodzoną część karoserii. Kobieta dalszą część nocy spędziła w izbie wytrzeźwień, a następnie została przewieziona do policyjnej celi.

Plan zemsty

Mundurowi dokładnie sprawdzili uszkodzony samochód o powiadomili o incydencie jego właściciela, od którego przyjęli zawiadomienie o popelnieniu przestępstwa. Podejrzanej przedstawiono zarzut zniszczenia mienia.

Z wyjaśnień zatrzymanej kobiety wynikam że chciała zrobić na złość byłemu partnerowi i dlatego zniszczyła auto sądząc, że jest ono jego własnoscią. Pomyliła się jednak i wybrała pojazd zupełnie innego mężczyzny.

Za popełnione przestępstwo grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE