Artus Cinema, czyli filmowe poniedziałki w Dworze Artusa. Który film tym razem na wielkim ekranie?

2021-09-20 10:44
Artus Cinema w Toruniu
Autor: www.artus.torun.pl Czyli...filmowe poniedziałki!

Fotele w Artus Cinema znów na Was czekają! Filmowe poniedziałki to cykl dla kinomaniaków i zwykłych laików, podczas których pojawiający się na ekranie film, pozostaje tajemnicą, aż do momentu, gdy usiądziecie w kameralnej sali kinowej Dworu Artusa. Seans, jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.

Najbliższy seans już dzisiaj o 15.30. Będzie to opowieść o młodości, przyjaźni i miłości, w tle której Neil Armstrong przygotowuje się do lądowania na księżycu, a sam film zabiera w słodko-gorzką podróż przez całą Polskę. Marzenia jednego z bohaterów o lotnictwie właśnie zostały zaprzepaszczone przez przydział do marynarki wojennej. Starszy brat postanawia odwieźć go do feralnej jednostki i w trakcie podróży przygotować na nadchodzącą przyszłość - informuje dyrektor, Łukasz Wudarski.

Filmowe poniedziałki w Dworze Artusa w Toruniu

Więcej w trakcie poniedziałkowego seansu, ale także na stronie Dworu Artusa w Toruniu TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!