Samsung Galaxy Virtual Vibes w Roblox

Samsung Galaxy Virtual Vibes w Roblox. Zainstaluj grę i posłuchaj czołowych polskich artystów z ESKĄ!

2024-07-09 14:39

Samsung Galaxy Virtual Vibes to pierwszy w Polsce festiwal muzyczny, który odbędzie się w metawersum gry Roblox. Fani czołowych polskich artystów oraz ogromnego hub-a z tysiącem gier będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu już 10 lipca 2024 r. od godziny 19:00. Patronem festiwalu zostaliśmy również my, Radio Eska!

Samsung Galaxy Virtual Vibes ESKA

i

Autor: ESKA

Spis treści

  1. Samsung Galaxy Virtual Vibes — muzyczny festiwal
  2. Samsung Galaxy Virtual Vibes — kiedy, gdzie i jak dołączyć?

Samsung Galaxy Virtual Vibes — muzyczny festiwal

Samsung Galaxy Virtual Vibes to niecodzienna inicjatywa, która zaprosi na wirtualną scenę czołowych polskich artystów muzycznych w grze Roblox. Podczas wydarzenia mikrofon przejmą m.in. Kizo, królowa polskiego rapu Young Leosia i samozwańczy największy polski crusher Kacper Blonsky. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, a jeśli jesteście zainteresowani, oto kroki, które musicie poczynić, aby znaleźć się na koncercie!

Czytaj też: Cyberpunk 2077 tryb multiplayer jest w drodze. Oglądamy 9-minutowy gameplay

Samsung Galaxy Virtual Vibes — kiedy, gdzie i jak dołączyć?

Żeby wziąć udział w wydarzeniu Samsung Galaxy Virtual Vibes, którego patronem jesteśmy również i my, Radio Eska, będziecie potrzebowali założyć konto Roblox, a następnie zainstalować grę dostępną zarówno na telefony z system Android/iOS, jak i komputery osobiste. W festiwalu możesz wziąć udział, będąc w dowolnym miejscu na świecie — całkowicie za darmo!

Samsung Galaxy Virtual Vibes w Roblox rozpocznie się 10 lipca 2024 r. od godziny 19:00.