Marvel's Wolverine

i

Autor: Insomniac Games

PS5 Pro

PS5 Pro i Marvel's Wolverine wprowadzą rewolucyjną technologię w 2024 r.

2024-02-25 15:21

Chociaż Sony nadal nie ujawniło planów dotyczących mocniejszego modelu swojej obecnej generacji konsol, tak rzekomo odkryto wzmianki o PlayStation 5 Pro przy okazji nadchodzącej premiery Marvel's Wolverine od Insomniac Games. Czy przygody Logana wprowadzą nas na nowy poziom wirtualnej rozrywki?

Aktualnie o PlayStation 5 Pro wiemy całkiem sporo, ponieważ insiderzy branży, liczne przecieki oraz informacje poufne, które wyciekły w ostatnich miesiącach kreują nam wizję, w której ulepszona wersja konsoli Sony faktycznie może powstawać. Oliwy do ognia w ostatnim czasie dolały wycieki z serwerów Insomniac Games, które miały zdradzać nam nową technologię oraz premierę PS5 Pro w 2024 r.

Czytaj też: PS5 Pro — Wszystko, co wiemy o nowej konsoli Sony. Data premiery, specyfikacja, cena

Marvel's Wolverine wprowadzi rewolucyjną technologię do PS5 Pro

Marvel’s Wolverine miałby rzekomo wykorzystywać nową technologię, która byłaby dostępna tylko i wyłącznie na PS5 Pro. Sony oraz Insomniac Games ma zapewnić animacje twarzy o filmowej jakości, lepsze zniszczenia, uszkodzenia oraz regeneracje w czasie rzeczywistym, globalne oświetlenie w czasie rzeczywistym, dynamiczną pogodę i roślinność. Dodatkowo podczas rozgrywki mielibyśmy ujrzeć bardziej dopracowane animacje głównego bohatera w 60 FPS.

Ten zabieg upiększenia oraz ulepszenia gier miałby być dostępny za sprawą „skalowania AI opartego na uczeniu maszynowym”, czyli technologią, która została wymieniona w przecieku dotyczącym PS5 Pro.

Według ostatnich doniesień PS5 Pro miałoby zadebiutować w 2024 roku i niewykluczone, że pojawiłoby się wraz z premierą Marvel's Wolverine.

Radek Liszewski na Sylwestrze z Dwójką miał na sobie charakterystyczny gadżet sprzed 13 lat!

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?