Zostaniesz rodzicem? Nie wpadaj w panikę! Wszystkie produkty dla niemowląt i dzieci znajdziesz w jednym miejscu!

2021-05-06 9:46 Artykuł sponsorowany
Zostaniesz rodzicem? Nie wpadaj w panikę! Wszystkie produkty dla niemowląt i dzieci znajdziesz w jednym miejscu!
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Bezpieczny rozwój dziecka zależy od wielu czynników. Wybór odpowiednich zabawek, łóżeczka, fotelika, a nawet artykułów higienicznych ma ogromne znaczenie. Dlatego warto dokonywać odpowiedzialnych zakupów i postawić na sprawdzonych sprzedawców. Zostaniesz rodzicem? Nie wpadaj w panikę! Wszystkie niezbędne produkty dla niemowląt i dzieci kupisz w jednym miejscu. W sklepach Sezam dla dzieci znaleźć możemy pełny zakres artykułów dziecięcych i niemowlęcych, takich jak bielizna, odzież, pościel, kosmetyki, akcesoria do higieny i karmienia, wózki, foteliki samochodowe, mebelki, zabawki i wiele innych!

Bycie rodzicem to ogromna odpowiedzialność. Od pierwszych chwil po urodzeniu, pragniemy zapewnić dziecku warunki odpowiedniego rozwoju i bezpieczeństwo. Każda mama i każdy tata wie, że wybór odpowiednich zabawek może wpłynąć nawet na przyszłe zainteresowania dziecka! Poszukiwanie odpowiedniego fotelika samochodowego czy łóżeczka również nie należy do łatwych. Jak odszukać najlepsze produkty dla naszego dziecka w dobrej cenie? To proste! Sklepy Sezam dla dzieci to rodzinna firma, o blisko 30-letniej tradycji, specjalizująca się w dystrybucji produktów dla dzieci i niemowląt. Młodym rodzicom pomagają od roku 1990, więc posiadają bezcenną wiedzę o potrzebach najmłodszych oraz ich opiekunów! Wszystkie produkty są bezpieczne i sprawdzone, pochodzą od krajowych i zagranicznych dostawców. Posiadają też wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. Jakie produkty znajdziemy w ich ofercie? Wybór jest ogromny, a zakupić możemy między innymi:

  • odzież,
  • bieliznę
  • pościel,
  • kosmetyki,
  • akcesoria do higieny i karmienia,
  • wózki,
  • foteliki samochodowe,
  • mebelki, zabawki

Zakupy w sklepach Sezam dla dzieci - spędź miły czas w rodzinnym gronie!

Młodzi rodzice potrafią całymi godzinami przeszukiwać sklepy w poszukiwaniu rzeczy niezbędnych dziecku. Czas nie gra roli, gdy poszukujemy najlepszych produktów dla naszego dziecka. Ten czas nie musi być jednak nieprzyjemny! Sklepy i hurtownie Sezam dla dzieci to wielkopowierzchniowe obiekty z wygodnym dojazdem, przestronnym parkingiem i zapleczem gastronomicznym, co gwarantuje komfortowe zakupy i przyjemnie spędzony czas.

Sklepy Sezam zapraszają na dni otwarte

Sklepy Sezam dla dzieci zapraszają na dni otwarte od 14 do 15 maja. W programie spotkania z ekspertami, konkursy oraz promocje. Wszystkie produkty piętnaście, a wybrane artykuły nawet dwadzieścia procent taniej! Więcej informacji można znaleźć na stronie na www.sezam-dla-dzieci.pl.

Sezam dla dzieci – specjalistyczne sklepy z artykułami dla dzieci i niemowląt znajdują się pod adresami:

  • Kraczkowa 1629, przy drodze krajowej 94 Rzeszów-Łańcut
  • Machowa 178, przy drodze krajowej 94 Tarnów-Dębica

Sklepy i hurtownie Sezam w internecie

Sklepy i hurtownie Sezam dla dzieci oferują również sprzedaż internetową. W prosty i wygodny sposób zamówić możecie niezbędne produkty. Wystarczy odwiedzić ich stronę internetową. Zamówienia realizowane są ekspresowo - wysyłka odbywa się w 24 godziny! Zakupiony produkt można w domu spokojnie odpakować, obejrzeć i w razie jakichkolwiek wątpliwości zwrócić w ciągu 14 dni. Ponadto Sezam dla dzieci oferuje dla swoich klientów darmową dostawę dla zakupów powyżej 500 złotych.

Sezam dla dzieci - logo
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe