Zderzenie czołowe pod Tarnowem. Kierowca fiata wjechał w dacię

2023-01-18 14:35

We wtorek, 17 stycznia 2023 roku, około godziny 18:00 na drodze gminnej w Zalasowej, miejscowości położonej w powiecie tarnowskim, w gminie Ryglice, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Dwa samochody osobowe, fiat i dacia, zderzyły się ze sobą czołowo.

Zalasowa. Zderzenie czołowe dwóch samochodów osobowych

We wtorek, 17 stycznia 2023 roku, około godziny 18:00 na drodze gminnej w Zalasowej doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierujący fiatem 35-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia czołowego z 35-latkiem prowadzącym dacię. Wskutek zderzenia osobówki wypadły z drogi i zatrzymały się w rowach melioracyjnych. Na miejscu pojawili się strażacy, policjanci oraz ratownicy medyczni, którzy przetransportowali poszkodowanego kierowcę dacii do szpitala. Drugi mężczyzna nie wymagał przewiezienia do placówki. Żaden z uczestników wypadku nie prowadził pod wpływem alkoholu.

Droga gminna w Zalasowej w kierunku Woli Lubeckiej była przez kilkadziesiąt minut nieprzejezdna. Przyczyny wypadku będą wyjaśniać funkcjonariusze specjalizujący się w wypadkach komunikacyjnych z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Auta i marki motoryzacyjne na literę B. Nietypowe pytania, nie tylko o BMW!

Pytanie 1 z 10
Robert Kubica rozpoczął swoje starty w Formule 1 w zespole...
Koniec drogowego horroru na Marsa. Kierowcy pojechali nową estakadą
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE