Fragment ul. Legionów, który będzie zamknięty

i

Autor: Google Street View Fragment ul. Legionów, który będzie zamknięty

ZAMKNĄ fragment ul. Legionów w Tarnowie. Będą UTRUDNIENIA dla kierowców i pieszych

2022-06-30 10:00

Szykują się duże utrudnienia w centrum Tarnowa. 1 lipca około godziny 16:00 zamknięta dla pojazdów zostanie ulica Legionów. Ma to związek z modernizacją sieci ciepłowniczej w tym rejonie. Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej będą działać do wtorku 5 lipca. W tym czasie zmieni się organizacja ruchu w tym miejscu.

Fragment ulicy Legionów w Tarnowie będzie zamknięty

Kierowcy i mieszkańcy ulicy Legionów w Tarnowie od 1 do 5 lipca będą musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Zamknięty dla ruchu będzie odcinek ul. Legionów od budynku byłej kurii diecezjalnej do budynku Zespołu Szkół Budowlanych. Kierowcy będą musieli obrać alternatywną drogę prowadzącą przez ul. Mickiewicza, Brodzińskiego i Asnyka. Zobaczcie jak będzie wyglądała organizacja ruchu w tym miejscu.

Z informacji przekazanych przez Miejskiej Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tarnowie wynika, że od piątku 1 lipca od godziny 16:00 do wtorku 5 lipca do godziny 6:00 ul. Legionów w Tarnowie zostanie zamknięta dla pojazdów na odcinku od budynku byłej kurii diecezjalnej do wjazdu do Zespołu Szkół Budowlanych. Piesi będą mogli poruszać się wyłącznie chodnikiem po jednej stronie ul. Legionów.

W tym czasie wyznaczony będzie objazd dla samochodów ul. Mickiewicza, Asnyka i Brodzińskiego wraz z odwróceniem kierunku ruchu na odcinkach ul. Legionów i Asnyka:

  • od budynku byłej kurii diecezjalnej przy ul. Legionów do ul. Brodzińskiego,
  • od wjazdu do Zespołu Szkół Budowlanych przy ul. Legionów do ul. Mickiewicza.

We wtorek 5 lipca po godzinie 6:00 ruch na ul. Legionów zostanie przywrócony do normalnych warunków. Następnie do piątku 15 lipca w związku z prowadzeniem prac odtworzeniowych będą występowały drobne utrudnienia w poruszaniu się pieszych i samochodów.

Projekt jest realizowany w ramach wymiany starych przyłączy miejskiej sieci ciepłowniczej na odcinku od ul. Legionów 28 do ul. Asnyka 8, a jego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego dostaw ciepła dla mieszkańców.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]!

QUIZ - Sprawdź, czy jesteś dobrym kierowcą. Najlepsi zdobędą komplet punktów!

Pytanie 1 z 15
W terenie zabudowanym, od godz. 23:00 do 5:00 można poruszać się z prędkością...
Samochody elektryczne vs. spalinowe? Jaka przyszłość czeka motoryzację?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE