Wojnicz

i

Autor: KM PSP Tarnów

Wojnicz. Zderzenie dwóch samochodów osobowych na DW975. Ucierpiała jedna osoba

2023-01-03 8:14

We wtorek, 3 stycznia 2023 roku, w godzinach porannych na wiadukcie w Wojniczu na DW975 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, która pomocy udzielili ratownicy medyczni. Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy.

Wojnicz. Zderzenie dwóch samochodów osobowych na DW975

We wtorek, 3 stycznia 2023 roku, około godziny 7:00 miało miejsce groźnie wyglądające zdarzenia drogowe. Dwa samochody osobowe zderzyły się ze sobą na wiadukcie w Wojniczu, gdzie krzyżują się droga krajowa 94 z drogą wojewódzką prowadzącą w kierunku Zakliczyna. W wyniku wypadku ucierpiała jedna osoba, która trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z OSP Wojnicz i JRG 1 Tarnów, a także policja i zespół ratownictwa medycznego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na DW975 w Wojniczu

i

Autor: KM PSP Tarnów Zderzenie dwóch samochodów osobowych na DW975 w Wojniczu

QUIZ. Ile naprawdę wiesz o języku polskim? Pierwszy super test językowy w 2023 roku!

Pytanie 1 z 12
Czy zdanie w języku polskim może istnieć bez orzeczenia?
Rozbiórka Galerii Plaza w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE