Wielka Wieś: Duży pożar warsztatu samochodowego [ZDJĘCIA]

2022-01-14 7:00

Niespokojny wieczór w Wielkiej Wsi koło Wojnicza. W czwartek, 13 stycznia w godzinach wieczornych zauważono ogień w jednym z budynków na terenie miejscowości. Okazało się że płonie warsztat samochodowy. Na miejscu zjawiło się dziesięć zastępów straży pożarnej.

Pożar warsztatu samochodowego w Wielkiej Wsi

Łuna ognia i słup dymu pojawiły się w czwartek, 13 stycznia po godzinie 20:00 nad miejscowością Wielka Wieś koło Wojnicza. Strażaków zaalarmował przypadkowy świadek, który zauważył pożar w tamtejszym warsztacie samochodowym. Płonęła ściana budynku i konstrukcja dachu, a także zaparkowane w pobliżu 2 samochody. Na miejscu z ogniem walczyło 10 zastępów straży pożarnej - razem 52 strażaków. Wśród nich druhowie z okolicznych OSP oraz Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z Tarnowa. Pojawiło się też Pogotowie Gazowe i Energetyczne oraz policja. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Straty wywołane przez ogień są spore. Przyczyny pożaru ustala policja z pomocą biegłego w zakresie pożarnictwa. Akcja gaśnicza trwała prawie 3 godziny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ogień mógł się pojawić z powodu zwarcia instalacji elektrycznej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Te słowa mogą wprowadzić w osłupienie! Czy wiesz, co znaczą? Sprawdź, czy jesteś elokwentny

Pytanie 1 z 10
Co oznacza wyraz: “ambiwalentny”:
ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE