Policja

i

Autor: Justyna Świderska

Tragiczny bilans wypadku w Ładnej koło Tarnowa

2022-05-10 16:57

Trzy osoby poszkodowane, trzy samochody uszkodzone i zablokowana jezdnia. To efekty wtorkowego (10.05) zdarzenia na drodze krajowej nr 94. Konieczna okazała się interwencja służb medycznych. W wypadku zginęła jedna osoba.

Wypadek miał miejsce w Ładnej koło Tarnowa. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Wszystko rozegrało się na drodze w kierunku Dębicy, dwa kilometry za sygnalizacją świetlną. Z tego powodu droga krajowa nr 94 jest całkowicie nieprzejezdna. Ruch w obu kierunkach został wstrzymany. Naczepa samochodu ciężarowego częściowo zablokowała drogę.

W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby. Jedna z nich w wyniku wypadku odniosła poważne obrażenia. Jej stan wymagał pilnej interwencji ratowników medycznych. Była reanimowana, ale niestety nie przeżyła wypadku – mówi asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Policja nadal kieruje ruchem. Kierowcom zaleca się szukanie alternatywnej drogi. Dotyczy to odcinka z Ładnej do Pilzna w rejonie skrzyżowania na Skrzyszów i Wolę Rzędzińską. Ruch może być tam wstrzymywany jeszcze przez dwie godziny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film
„Kule świszczą nam nad głowami”. Wariat strzela do samochodów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE