Tarnów: ZDERZENIE betoniarki z dwoma osobówkami na Lwowskiej [ZDJĘCIA]

2022-05-12 11:00

Do groźnej sytuacji doszło w czwartek, 12 maja rano na ulicy Lwowskiej koło szpitala wojewódzkiego w Tarnowie. Po godzinie 9-ej zderzyły się tam trzy pojazdy. Kierowca betoniarki jadąc z góry w kierunku miasta nie wyhamował przed kolejnym pojazdem zepchnął go na na jeszcze jedną osobówką. Na miejscu działały policja, straż pożarna i pogotowie.

Kolejna groźna sytuacja z udziałem ciężarówki

Tym razem należytej ostrożności nie zachował kierowca betoniarki. W czwartek 12 maja około godziny 9:00 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Lwowskiej w Tarnowie. Zjeżdżając z góry w kierunku centrum nie opodal szpitala wojewódzkiego mężczyzna nie wyhamował przed stojącym samochodem osobowym. Ten uderzył w kolejny samochód osobowy. Pojawiły się duże utrudnienia w tym miejscu. Interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

- Kierujący samochodem Man, betoniarką zjeżdżając z góry w kierunku centrum miasta, na wysokości szpitala św. Łukasza nie zachował należytej ostrożności i uderzył w stojący przed nim samochód osobowy Volkswagen. Podróżowały nim 2 osoby. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd najechał na stojącego przed nim Peugeota, którym podróżowały 3 osoby, w tym dwoje dzieci w wieku 8 i 10 lat - asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Na szczęście nikomu z uczestników kolizji nic poważnego się nie stało i nie było potrzeby zabierać ich do pobliskiego szpitala. Ruch odbywa się tam już bez przeszkód. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]!

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Dopasuj atrakcję turystyczną do miasta! Nie tylko dla maturzystów

Pytanie 1 z 15
Gdzie znajduje się Panorama Racławicka?
Nowy plac zabaw przy ul. Grottgera w Krakowie