Tarnów. Umówił się z nieletnią i wpadł w pułapkę zastawioną przez łowcę pedofilów

2023-01-11 8:52
zatrzymanie
Autor: Pixabay Zdjęcie poglądowe

We wtorek, 10 stycznia 2023 roku, w Tarnowie doszło do zatrzymania podejrzanego o pedofilię. Mężczyzna wpadł w pułapkę zastawioną przez łowcę pedofilów Krzysztofa Dymkowskiego oraz współpracującą z nim Karrolę, która wpadła na jego trop. Podejrzany umówił się z dziewczynką poniżej 15. roku życia na „naukę seksu”. W akcji wzięli również udział tarnowscy policjanci.

Podejrzany o pedofilię wpadł w pułapkę Krzysztofa Dymkowskiego

Podejrzany o pedofilię został zatrzymany w Tarnowie we wtorek, 10 stycznia 2023 roku, w godzinach wieczornych. Mężczyzna umówił się z osobą nie mającą ukończonego 15. roku życia na „naukę seksu”. Podczas spotkania zorientował się, że wpadł w pułapkę i podjął próbę ucieczki, którą udaremnili mu biorący udział w akcji funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

– 10 stycznia 2023 rok godzina 18:00 Tarnów. Karrola trafiła na ślad podejrzanego o pedofilię. Podejrzany wiedział że dziecko nie ma lat 15 umawiał się na naukę seksu. Policjanci z Tarnowa wykazali się ogromnym profesjonalizmem oraz wysportowaniem ponieważ: podejrzany skapnął się że jest to pułapka. Zaczął uciekać, lecz policjanci go szybko dopadli. Dziękujemy policjantom z Komendy Miejskiej w Tarnowie a szczegóły w nowym sezonie serialu Łowca pedofilów emisja na wiosnę – poinformował na oficjalnym Facebooku łowca pedofilów Krzysztof Dymkowski.

Materiał z zatrzymania mężczyzny podejrzanego o pedofilię w Tarnowie zostanie wyemitowany wiosną bieżącego roku w programie „Łowca pedofilów”.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak dobrze znasz zagraniczną muzykę rockową lat 60.? - QUIZ dla fanów kultowych brzmień

Pytanie 1 z 10
W którym roku ukazał się debiutancki album Boba Dylana?
Usiłowanie zabójstwa na Sądecczyźnie. W Sylwestra 18-latek ranił dwóch mężczyzn i potrącił policjanta
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE