Tarnów: Pożar na ul. Kwiatkowskiego. Są duże UTRUDNIENIA w ruchu [ZDJĘCIA]

2021-12-08 14:45

Płonie dach domu jednorodzinnego w Tarnowie. Ogień zauważono około godziny 14:00 na ulicy Kwiatkowskiego w rejonie mostu na rzece Biała. Na miejscu działają strażacy oraz pozostałe służby ratunkowe. Z płonącego budynku ewakuowano trzy osoby.

Duże utrudnienia na Kwiatkowskiego w Tarnowie

Płonie dach domu jednorodzinnego położonego między rondem Żołnierzy Wyklętych, a mostem na rzece Biała. Trwa akcja gaśnicza. Na miejscu z ogniem walczą 4 zastępy straży pożarnej. Do tego policja, pogotowia ratunkowe, gazowe i energetyczne. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

- Płonie dach drewnianego budynku po prawej stronie ulicy Kwiatkowskiego jadąc w kierunku centrum Tarnowa. Ewakuowano 3 osoby, które przebywały na kwarantannie. Na szczęście nie ucierpiały w wyniku pożaru. Wydział Bezpieczeństwa Publicznego Urzędu Miasta Tarnowa ma im zapewnić awaryjne schronienie - powiedział Radiu ESKA mł. bryg. Marcin Opioła, Oficer Pasowy KM PSP w Tarnowie.

Do czasu zakończenia akcji strażaków na ulicy Kwiatkowskiego kierowcy muszą się liczyć z dużymi utrudnieniami. Częściowo zablokowany jest pas z Mościc w kierunku centrum Tarnowa. Na miejscu policja kieruje ruchem. Alternatywna droga wiedzie ulicą Krakowską.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Najpopularniejsze hasła z krzyżówek. Dasz radę?

Pytanie 1 z 10
Karta z czerwonym rombem?
Zmarł Antoni Gucwiński. Twórca "Z kamerą wśród zwierząt"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE