Tarnów: Pożar na ul. Kwiatkowskiego. Są duże UTRUDNIENIA w ruchu [ZDJĘCIA]

2021-12-08 14:45

Płonie dach domu jednorodzinnego w Tarnowie. Ogień zauważono około godziny 14:00 na ulicy Kwiatkowskiego w rejonie mostu na rzece Biała. Na miejscu działają strażacy oraz pozostałe służby ratunkowe. Z płonącego budynku ewakuowano trzy osoby.

Duże utrudnienia na Kwiatkowskiego w Tarnowie

Płonie dach domu jednorodzinnego położonego między rondem Żołnierzy Wyklętych, a mostem na rzece Biała. Trwa akcja gaśnicza. Na miejscu z ogniem walczą 4 zastępy straży pożarnej. Do tego policja, pogotowia ratunkowe, gazowe i energetyczne. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

- Płonie dach drewnianego budynku po prawej stronie ulicy Kwiatkowskiego jadąc w kierunku centrum Tarnowa. Ewakuowano 3 osoby, które przebywały na kwarantannie. Na szczęście nie ucierpiały w wyniku pożaru. Wydział Bezpieczeństwa Publicznego Urzędu Miasta Tarnowa ma im zapewnić awaryjne schronienie - powiedział Radiu ESKA mł. bryg. Marcin Opioła, Oficer Pasowy KM PSP w Tarnowie.

Do czasu zakończenia akcji strażaków na ulicy Kwiatkowskiego kierowcy muszą się liczyć z dużymi utrudnieniami. Częściowo zablokowany jest pas z Mościc w kierunku centrum Tarnowa. Na miejscu policja kieruje ruchem. Alternatywna droga wiedzie ulicą Krakowską.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Najpopularniejsze hasła z krzyżówek. Dasz radę?

Pytanie 1 z 10
Cyganka z gotyckiej powieści Victora Hugo?
Zmarł Antoni Gucwiński. Twórca "Z kamerą wśród zwierząt"