Tarnów: KRADŁ elektronarzędzia i sprzedawał je w lombardzie. Złodziej w rękach policji

2021-09-24 12:30
Policji udało się odzyskać skradzione rzeczy
Autor: KMP Tarnów Policji udało się odzyskać skradzione rzeczy

Jego łupem padły wyrzynarka, dalmierz​ i sportowa torba. W ręce tarnowskiej policji wpadł 44-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który okradł jeden z marketów budowlanych. Gdy wrócił w to samo miejsce dokonać kolejnej kradzieży ujęła go ochrona sklepu. Amator szybkich zakupów bez płacenia odpowie za kradzież. Skradziony towar udało się odzyskać.

Złodziej elektronarzędzi w rękach policji

Mężczyzna na zakupy, za które nie zamierzał płacić wybrał się początkiem tygodnia. Do wielkiej, turystycznej torby zdjętej wcześniej ze sklepowej półki, spakował kolejno elektronarzędzia, warte kilkaset złotych i w pośpiechu opuścił sklep, nie płacąc za towar. Gdy wrócił kilka dni później ochrona nie dopuściła już by wyniósł w ten sam sposób wiertarko-wkrętarki i innych elektronarzędzi.

Ochrona ujęła złodzieja i przekazała go w ręce powiadomionym o wszystkim policjantów. Mieszkaniec powiatu tarnowskiego trafił do policyjnego aresztu, a policjanci zabrali się za ustalanie miejsca ukrycia skradzionych wcześniej łupów. Wyrzynarka i dalmierz, zabrane ze sklepu podczas pierwszego mężczyzny w sklepie, zostały odnalezione je w jednym z miejskich lombardów - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

44-latek usłyszał zarzut kradzieży elektronarzędzi i torby o łącznej wartości 2600 złotych. Grozi mu za to do pięciu lat więzienia.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Quiz. W tytule filmu brakuje jednego wyrazu. 8/10 to plan minimum!

Pytanie 1 z 10
Pulp...
ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE