Tarnów: KRADŁ elektronarzędzia i sprzedawał je w lombardzie. Złodziej w rękach policji

2021-09-24 12:30
Policji udało się odzyskać skradzione rzeczy
Autor: KMP Tarnów Policji udało się odzyskać skradzione rzeczy

Jego łupem padły wyrzynarka, dalmierz​ i sportowa torba. W ręce tarnowskiej policji wpadł 44-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który okradł jeden z marketów budowlanych. Gdy wrócił w to samo miejsce dokonać kolejnej kradzieży ujęła go ochrona sklepu. Amator szybkich zakupów bez płacenia odpowie za kradzież. Skradziony towar udało się odzyskać.

Złodziej elektronarzędzi w rękach policji

Mężczyzna na zakupy, za które nie zamierzał płacić wybrał się początkiem tygodnia. Do wielkiej, turystycznej torby zdjętej wcześniej ze sklepowej półki, spakował kolejno elektronarzędzia, warte kilkaset złotych i w pośpiechu opuścił sklep, nie płacąc za towar. Gdy wrócił kilka dni później ochrona nie dopuściła już by wyniósł w ten sam sposób wiertarko-wkrętarki i innych elektronarzędzi.

Ochrona ujęła złodzieja i przekazała go w ręce powiadomionym o wszystkim policjantów. Mieszkaniec powiatu tarnowskiego trafił do policyjnego aresztu, a policjanci zabrali się za ustalanie miejsca ukrycia skradzionych wcześniej łupów. Wyrzynarka i dalmierz, zabrane ze sklepu podczas pierwszego mężczyzny w sklepie, zostały odnalezione je w jednym z miejskich lombardów - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

44-latek usłyszał zarzut kradzieży elektronarzędzi i torby o łącznej wartości 2600 złotych. Grozi mu za to do pięciu lat więzienia.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Quiz. W tytule filmu brakuje jednego wyrazu. 8/10 to plan minimum!

Pytanie 1 z 10
Pulp...
ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE