Tarnów: Ekspert ZUS wyjaśni jak skorzystać z Polskiego Bonu Turystycznego [AUDIO]

2020-10-01 13:15
21 tysięcy bonów turystycznych czeka na aktywację w regionie tarnowskim
Autor: cocoparisienne/Pixabay/cc0 21 tysięcy bonów turystycznych czeka na aktywację w regionie tarnowskim

Jeszcze nie korzystałeś z bonu turystycznego? Zadzwoń do eksperta ZUS-u - wyjaśni Ci jak to zrobić. W Tarnowie i powiecie tarnowskim jak dotąd aktywowano 5,5 tysiąca bonów. 21 tysięcy wciąż czeka na aktywację przez rodziców. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Tarnowie uruchamia specjalne dyżury telefoniczne dla osób, które potrzebują pomocy.

POSŁUCHAJ, o czym będzie można porozmawiać z ekspertem? Wyjaśnia Anna Szaniawska, regionalny rzecznik prasowy ZUS w Małopolsce

- W czasie dyżuru telefonicznego zorganizowanego przez tarnowski ZUS będzie można wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące Polskiego Bonu Turystycznego. A także dowiedzieć się m.in. w jaki sposób aktywować bon i z niego skorzystać, komu przysługuje i jak można nim płacić oraz co zrobić, jeśli na profilu PUE nie pojawiła się zakładka „Mój Bon" - wyjaśnia Anna Szaniawska, regionalny rzecznik prasowy ZUS w Małopolsce.

Zainteresowani możliwością skorzystania z wiedzy eksperta ZUS-u powinni zadzwonić pod numerem telefonu 14 632 76 73, w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, w godzinach 15.00-17.00. Pierwszy dyżur już 5 października. Kolejne zaplanowano 2 listopada i 7 grudnia 2020 roku.

Osoby, które nie skorzystały dotąd z Polskiego Bonu Turystycznego mają jeszcze czas. Ważność bonu turystycznego nie skończyła się wraz z tegorocznymi wakacjami. Będzie można z niego skorzystać podczas nadchodzących ferii zimowych, czy przyszłorocznych wakacji. Płacić bonem można bowiem do 31 marca 2022 roku.

Międzynarodowa wystawa psów rasowych PRESTIGE w Lesznie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE