Tarnów: CENNE warsztaty dla rodziców i nie tylko zupełnie za FREE

2021-09-14 15:00
Zespół Przychodni Specjalistycznych, ul. Mostowa 6
Autor: Google Street View Zespół Przychodni Specjalistycznych, ul. Mostowa 6

Z problemem Atopowego Zapalenia Skóry (AZS) u swoich dzieci zmaga się wielu rodziców. Specjaliści podkreślają że schorzenie dokucza także dorosłym. Co zrobić by złagodzić dolegliwości związane z tą chorobą? Informacje na ten temat pojawią się podczas bezpłatnych warsztatów organizowanych przez Zespół Przychodni Specjalistycznych.

Bezpłatne warsztaty na temat Atopowego Zapalenia Skóry

To już kolejne warsztaty na temat Atopowego Zapalenia Skóry organizowane przez Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie. Przyjść może każdy, kto szuka informacji jak sobie radzić z zaczerwienieniem i suchością skóry, swędzeniem oraz skłonnością do powtarzających się zakażeń bakteryjnych. To najbardziej charakterystyczne objawy tej przewlekłej choroby o podłożu alergicznym. Zajęcia powinny zainteresować zwłaszcza rodziców małych dzieci, u których schorzenie może być bardzo kłopotliwe. Badania wykazują, że 45-60% osób zmaga się z AZS również w wieku dorosłym.

- W programie tegorocznej edycji warsztatów spotkanie ze specjalistą w zakresie dermatologii lek. Anną Ryczek, która opowie o przyczynach powstawania AZS, diagnostyce oraz najnowszych wytycznych dotyczących pielęgnacji skóry oraz leczenia AZS. Na warsztatach obecna będzie lek. Dorota Sak-Rusek, specjalista w zakresie alergologii i pediatrii, która udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące AZS - czytamy w zaproszeniu Zespołu Przychodni Specjalistycznych.

Plakat warsztatów nt. AZS w Zespole Przychodni Specjalistycznych
Autor: Zespół Przychodni Specjalistycznych Plakat warsztatów nt. AZS w Zespole Przychodni Specjalistycznych

Warsztaty odbędą się 21 września w godzinach 16.00-18.00 w sali konferencyjnej przy ul. Mostowej 6 w Tarnowie.

Zapisy prowadzone są w Rejestracji Wizyt Prywatnych na parterze budynku przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 1 lub telefonicznie pod nr tel. 14 63 10 274.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Jakiego wyrazu brakuje w tytule książki? Jak nie zdobędziesz 8/10 udaj się do biblioteki!

Pytanie 1 z 10
„Harry Potter i … tajemnic” J.K. Rowling
Raport z Anteny 14.09
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE