Potrącił wracającego ze studniówki 21-latka i uciekł. Policja szuka świadków wypadku

2023-01-31 12:04

W niedzielę, 29 stycznia 2023 roku, około godziny 5:12 na drodze wojewódzkiej nr 973 w Otfinowie, miejscowości położonej w powiecie tarnowskim, doszło do potrącenia 21-letniego mieszkańca gminy Żabno. Kierujący samochodem wjechał w mężczyznę, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Policja szuka świadków tego incydentu.

Policja poszukuje świadków potrącenia 21-latka na drodze wojewódzkiej nr 973

W niedzielę, 29 stycznia 2023 roku, wracający z balu maturalnego Otfinowie 21-letni mieszkaniec gminy Żabno, zmierzający w stronę Żelichowa, został potrącony przez samochód. Do zdarzenia doszło o godzinie 5:12 na drodze wojewódzkiej nr 973, w rejonie posesji numer 218. Kierowca osobówki, poruszającej się w kierunku centrum Otfinowa, uciekł nie udzielając pomocy mężczyźnie, który wskutek potrącenia doznał urazu stawu biodrowego, stawu skokowego, a także złamania kości skroniowej. Poszkodowanemu pomogły przejeżdżające tamtędy osoby, które wezwały służby ratunkowe.

Śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pracują obecnie nad ustaleniem tożsamości kierującego samochodem, który potrącił 21-letniego mieszkańca gminy Żabno, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Mundurowi proszą o pomoc osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące samochodu i kierowcy. W tym celu można zgłosić się pod całodobowy numer telefonu dyżurnego KMP w Tarnowie: 47 831 29 00 lub numer telefonu Zespołu ds. Przestępczości w Ruchu Komunikacyjnym KMP w Tarnowie: 47 831 13 80.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Auta i marki motoryzacyjne na literę C. Wiesz coś o nich?

Pytanie 1 z 10
Popularny na polskich drogach Opel Corsa jest produkowany od 1982 r. Która generacja tego modelu jest obecnie w sprzedaży?
Martwe węże zakopane w worku pod Poznaniem
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE