Po błocie i kamieniach. Przed nami Finał Pucharu Tarnowa MTB [WIDEO, AUDIO]

2020-10-02 14:45
MTB wyścig
Autor: ladaska007/Pixabay/cc0 Miłośnicy MTB zmierzą się pod Górą św. Marcina.

Miłośnicy wyczynowej jazdy po leśnych ścieżkach spotkają się w Tarnowie. Na Górze św. Marcina rozegrana zostanie III eliminacja Pucharu Tarnowa MTB. To propozycja dla wprawionych „górali”. Nie zabraknie stromych zjazdów, ostrych podjazdów, śliskiego błota, kamieni i korzeni. Potrzebna będzie żelazna kondycja.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorom imprez sportowych. Wiele wydarzeń się nie odbyło, inne trzeba było przenieść na nowy termin. Tarnowski „Sokół” jednak nie chce rezygnować i w takich warunkach, w jakich jest to możliwe, organizuje 27. edycję Pucharu Tarnowa MTB.

POSŁUCHAJ: Na Finał Pucharu Tarnowa MTB zaprasza Adam Winczura ze Stowarzyszenia Sportowego Sokół Tarnów

- Chętnych nie brakuje, wystartują zawodnicy nie tylko z Tarnowa. Zapisywać można się niemal do ostatniej chwili przed startem. Trasa Cross Country liczy 4 i pół kilometra. W zalezności od kategorii, zawodnicy będą mieli do pokonania od jednego, do pięciu okrążeń – zapowiada organizator Adam Winczura ze Stowarzyszenia Sportowego Sokół Tarnów.

Wydarzenie już w tę niedzielę (4 października) w Parku Biegowym Marcinka na Górze św. Marcina. Impreza adresowana jest do miłośników jazdy terenowej, ale warto przyjść z dziećmi. Dla najmłodszych też przygotowano szereg atrakcji, rywalizację sportową i słodkie upominki. Nie zabraknie ogniska i potraw z grilla na rozgrzewkę. O godzinie 8:00 ruszą zapisy, natomiast pierwsi zawodnicy ruszą na trasy o 10:00.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE