Lipcowe warsztaty w Pałacu Młodzieży w Tarnowie

i

Autor: Tomasz Piszczek Lipcowe warsztaty w Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Pałac Młodzieży w Tarnowie: Jednodniowe warsztaty zamiast tygodniowych półkoloni [AUDIO]

2020-06-15 16:00

Wakacyjna propozycja ​Pałacu Młodzieży w Tarnowie przez koronawirusa musiała zostać zmodyfikowana. W przeciwieństwie do poprzednich lat nie uda się zorganizować tygodniowego programu z wycieczkami i wyżywieniem. Zamiast tego będą czterogodzinne warsztaty w niewielkich grupach z zachowaniem reżimu sanitarnego. Z oferty mogą skorzystać uczniowie tarnowskich szkół.

Posłuchaj. Kto i na jakich zasadach może wziąć udział w zajęciach? Mówi Jerzy Kosiba, dyrektor Pałacu Młodzieży w Tarnowie

- Oferta jest tak szeroka, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie - mówi Jerzy Kosiba, dyrektor Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Mamy zajęcia wokalne, artystyczne, sporty walki, ale także plastykę, akademię małego odkrywcy, a nawet lingwistykę. Zajęcia są dedykowane dla dzieci od 2. do 6. klasy szkoły podstawowej (licząc rok szkolny 2019/2020) chodzące do tarnowskich szkół.

Jak będą wyglądać zajęcia?

Warsztaty będą organizowane zgodnie z reżimem sanitarnym, dlatego liczba uczestników nie będzie przekraczać 12 osób. Przygotowane będą osobne wejścia i wyjścia. Przychodzącym na zajęcia będzie mierzona temperatura. Każde z tematycznych warsztatów potrwają maksymalnie 4 godziny. Zaplanowano je od 1 do 15 lipca 2020 roku w budynku Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego 24, a większość zajęć sportowych w Hali Widowiskowo-Sportowej ul. Gumniskiej 28.

Kiedy zapisy? Jakie są warunki uczestnictwa?

Zapisy startują 17 czerwca 2020 roku i potrwają do 24 czerwca. Dzieci należy zgłaszać telefonicznie dzwoniąc na numery: 14 621-15-41 i 14 622-03-85 w godzinach 9.00 – 14.00.
Opłata za jeden warsztat wynosi 20 złotych od dziecka. Można je zapisać na kilka warsztatów, pod warunkiem że ich terminy nie będą się pokrywać.

Podstawą zapisu dziecka będzie zgłoszenie telefoniczne chęci udziału w warsztacie, wpłata na konto określonej kwoty oraz dostarczenie w dniu warsztatu przez dziecko uzupełnionego i podpisanego „FORMULARZA ZGŁOSZENIA WOLI UCZĘSZCZANIA NA WARSZTATY do Pałacu Młodzieży w Tarnowie, w czasie PANDEMII COVID-19”

Nie spełnienie, któregoś z tych warunków eliminuje dziecko z udziału w warsztatach. Wnioski do pobrania i szczegółowe informacje można znaleźć >>>TUTAJ<<<

Centrum Nauki Kopernik otwarte
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE