Narkotykowy biznes 17-latka. W jego domu znaleziono mefedron i tabletki Extasy

2021-09-08 10:13
Narkotykowy biznes 17-latka
Autor: KPP W BRZESKU W domu 17-latka znaleziono mefedron i tabletki Extasy

Akcja brzeskich kryminalnych i policjantów z Komisariatu Policji w Czchowie pozwoliła na zatrzymanie 17-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Poznajcie szczegóły tej sprawy!

17-latek nie tylko przetrzymywał w swoim domu narkotyki, ale mógł je również sprzedawać. O takim procederze funkcjonariusze dowiedzieli się od jednego z mieszkańców.

- Podczas przeszukania jednego z domów na terenie gminy Iwkowa funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany, 400 gramów mefedronu oraz ponad 30 gramów tabletek Extasy – relacjonuje Grzegorz Buczak, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku

Okazało się, że narkotyki stanowią własność 17-letniego mężczyzny, który został zatrzymany.

- Zebrany został materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu dotyczącego posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją prokuratora wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego – dodaje Grzegorz Buczak.

17 -latkowi za to przestępstwo grozi kara od roku do nawet 10 lat więzienia.

Sonda
Czy fazy Księżyca mają wpływ na Twoje samopoczucie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE