Marcinka Cross Challenge. Zawodnicy padali ze zmęczenia. Zobacz ich w akcji! [WIDEO]

2020-10-19 10:48

To był bieg dla prawdziwych twardzielek i twardzieli. Za nami Marcinka Cross Challenge. Siedmiokilometrowa trasa poprowadzona została lasem na zboczu Góry św. Marcina. Zawodnicy mieli do pokonania ok. siedem kilometrów. Nie był to jednak zwykły bieg. Na trasie organizatorzy przygotowywali kilkanaście niespodzianek. Już teraz zobacz filmową relację na Eska Tarnów!

Marcinka Cross Challenge. Bieg dla prawdziwych twardzieli

Na starcie Marcinka Cross Challenge stanęło ok. siedemdziesięciu uczestników. Pasjonaci biegu z przeszkodami niedzielne popołudnie postanowili spędzić taplając się w błocie, podciągając na linie i przenosząc worki z piaskiem.

- To nasza ucieczka od codzienności. Czujemy adrenalinę, wolność, satysfakcję. Walczymy nie tylko z czasem, ale też z własnymi słabościami – mówili uczestnicy Marcinka Cross Challenge.

POSŁUCHAJ UCZESTNIKÓW MARCINKA CROSS CHALLENGE

Zawodnicy mierzyli się nie tylko z naturalnymi stromymi podbiegami, wąwozami i strumieniami. Organizatorzy zadbali też o klika innych „atrakcji”. Był bieg z oponą, bramki slalomowe, pajęczyny linowe oraz „zasieki”.

- Najtrudniejszy był chłód i wszechobecna wilgoć. Przez mokre ręce i rękawiczki, trudno było utrzymać się na drążkach. Przez moment, w trakcie biegu, zaczął padać deszcz, co również nie ułatwiało zadania. Całość jednak nie była aż taka straszna – dodają zawodnicy.

Dodam, że organizatorem Marcinka Cross Challenge było Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów oraz Hunters OCR Team.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE