Ma 78-lat i właśnie wbiegła na Kasprowy Wierch. A ty, czemu nie chciałeś dziś wstać z łóżka?

2021-09-28 10:37
bieganie
Autor: Pixaby Zdjęcie poglądowe

Petarda, nie kobieta. Barbara Prymakowska po raz 10. wzięła udział w biegu na Kasprowy Wierch. Kobieta na szczycie znalazła się w mniej niż dwie godziny! Co ważna pani Barbara ma 78 lat!

Budzisz się rano i myślisz, że nie bardzo chce ci się podnieść z łóżka? Nie mówiąc już o wyjściu na siłownię, na rower czy bieganiu? Spójrz tylko na tę zuchwałą 78-latkę! Barbara Prymakowska po raz 10. wzięła udział w biegu na Kasprowy Wierch. Kobieta spisała się świetnie i na szczecie znalazła się w czasie 1 godz. 45 minut! Ręce składają się do oklasków! Szczerze zazdrościmy pani Basi kondycji!

Niezwykłe urodziny Michała z Polkowic. Na jeden dzień został policjantem

Dodajmy, że Barbara Prymakowska to Mistrzyni Świata Masters w Biegach Górskich. 78-letnia tarnowianka ma na koncie kilkadziesiąt maratonów płaskich i górskich.

ALPIN SPORT TATRZAŃSKI BIEG POD GÓRĘ - czyli bieg na Kasprowy Wierch organizowany jest od 2008 roku. Dotychczasowy rekord (z 2020 roku) należy do Bartka Przedwojewskiego, który na wierzch wbiegł w czasie 39 minut i 44 sekund. Dodajmy, że wejście na Kasprowy Wierch tempem turystycznym, zgodnie ze znakami zajmuje ok. trzech godzin.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE