Kaśka Sochacka zagra w Tarnowie. Koncert będzie częścią jesienno-zimowej trasy wokalistki

2022-11-18 12:59
Kaśka Sochacka
Autor: Adam Burakowski/REPORTER

Kaśka Sochacka przyjedzie do Tarnowa w ramach jesienno-zimowej trasy koncertowej. Wydarzenie odbędzie się 15 grudnia 2022 roku w Centrum Sztuki Mościce. Podczas koncertu będzie można usłyszeć kompozycje znane z albumów „Ciche dni” oraz „Ministory”, a także kilka muzycznych niespodzianek.

Kaśka Sochacka zagra w Centrum Sztuki Mościce

W czwartek, 15 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:00 w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie wystąpi Kaśka Sochacka, jedna z najciekawszych wokalistek polskiej sceny alternatywnej. Koncert będzie częścią jesienno-zimowej trasy artystki, podczas której będzie można usłyszeć piosenki z albumów „Ciche dni” oraz „Ministory”.

Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej „Ciche dni” miał premierę 26 marca 2021 roku. Znajdujące się na nim piosenki wraz z wokalistką przygotowali: Agata Trafalska, która pomagała przy tekstach oraz Olek Świerkot, odpowiedzialny za produkcję. Kaśka Sochacka jest autorką wszystkich kompozycji muzycznych. Zaledwie 8 miesięcy później, 26 listopada 2021 roku, ukazał się krążek „Ministory”, będący odpowiedzią w jakim kierunku zmierza artystka. Zarejestrowany materiał można określić mianem wyrafinowanego popu z dodatkiem miejskiego folku i muzyki alternatywnej.

Kaśka Sochacka otrzymała nagrodę Fryderyk 2022 w kategoriach Fonograficzny Debiut Roku oraz Album Roku Indie Pop za płytę „Ciche dni”. Jest również laureatką organizowanego przez Gazetę Wyborczą plebiscytu Sanki 2021 dla najciekawszych nowych twarzy w polskiej muzyce, a także tytuł O!Lśnienie 2022 w plebiscycie organizowanym przez Onet oraz Miasto Kraków.

Więcej informacji o koncercie Kaśki Sochackiej w Centrum Sztuki Mościce oraz dostępności biletów znajdziecie TUTAJ.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. Piosenki w polskich filmach

Pytanie 1 z 10
1. Edyta Górniak i Mietek Szcześniak stworzyli piosenkę na potrzeby ekranizacji jednej z części "Trylogii" Sienkiewicza. Której?
James Bond - najpopularniejsze piosenki do filmów o agencie 007
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE