Dachowanie pod Tarnowem. Skoda zderzyła się peugeotem [GALERIA]

2023-01-11 13:24

We wtorek, 10 stycznia 2023 roku, w Niecieczy, miejscowości położonej w powiecie tarnowskim, w gminie Żabno, na skrzyżowaniu z Polesiem Dębowym doszło do zderzeniach dwóch samochodów. Jeden z pojazdów wyleciał z jezdni i dachował na przydrożnym polu.

Zderzenie dwóch samochodów w Niecieczy pod Tarnowem

We wtorek, 10 stycznia 2023 roku, około godziny 14:30 w Niecieczy, na skrzyżowaniu z Polesiem Dębowym, na drodze wojewódzkiej nr 973, miało miejsce niebezpieczne zdarzenie z udziałem dwóch samochodów osobowych. Peugeot, w którym znajdowały się dwie osoby, zderzył się ze skodą i wypadł z jezdni, po czym dachował na przydrożnym polu. Poszkodowanym udało się wydostać z pojazdu zanim na miejsce dotarły służby ratunkowe. Po przyjeździe ratowników medycznych zostały one przewiezione do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z OSP Żabno, OSP Otfinów oraz JRG 1 Tarnów 361[K]22, a także zespół ratownictwa medycznego i policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy dobrze znasz zimozielone rośliny ogrodowe? Zdobędziesz 10/10?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego: ten popularny zimozielony krzew liściasty doskonale znosi cięcie i formowanie
Bukszpan
Oszustwo na gazownika
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE