Wspieramy Szczecineckie Miejscówki: Radio Eska pomaga lokalnym biznesom! [AKCJA ESKI]

2020-11-26 12:18 Paulina Horbatowska–Deciuk
Wspieramy Szczecineckie Miejscówki: Radio Eska pomaga lokalnym biznesom!
Autor: Ira Lee Nesbitt z Pixabay

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie. Wiele osób znalazło się w trudnej sytuacji. Tak jest między innymi z przedsiębiorcami, którzy musieli ograniczyć swoją działalność lub w ogóle zamknąć biznesy. Tym, którzy walczą ze skutkami pandemii chcemy pomóc. Historia lokalnej restauracji, kawiarni, piekarni czy szewca może pojawić się na antenie Radia Eska Szczecinek na 99 FM i 106,5 FM. Sprawdźcie szczegóły.

Eska Szczecinek startuje z akcją „Wspieramy Szczecineckie Miejscówki”. W jej ramach nasi dziennikarze odwiedzą właścicieli biznesów, którzy w związku z pandemią koronawirusa walczą o przetrwanie na rynku. Rozmowa emitowana będzie w serwisach informacyjnych Eska Szczecinek News, a także na naszej stronie internetowej, szczecinek.eska.pl.

O pomoc chcielibyśmy poprosić też Was, Czytelniczki i Czytelników oraz Słuchaczki i Słuchaczy Radia Eska. W końcu to Wy najlepiej wiecie, co dzieje się w Szczecinku oraz w okolicach i kto w tej chwili najbardziej potrzebuje naszej pomocy. Chodzi nam o miejsca, które odwiedzacie na co dzień. W których pijecie kawę, kupujecie ulubione słodycze czy miejsce, w którym Wasze ubrania dostają nowe życie. Może to być restauracja, kawiarnia, cukiernia, szewc, zakład krawiecki, księgarnia… Nie ma żadnych ograniczeń. Ważne, by był to lokalny biznes, który znalazł się w trudnej sytuacji. Chcemy pomóc mieszkańcom Szczecinka i okolic.

ESKA XD EXTRA

Znacie miejsce, które z powodu pandemii musiało ograniczyć swoją działalność? A może jesteś właścicielem biznesu, który walczy o przetrwanie? Koniecznie daj nam znać! Na zgłoszenia czekamy pod adresem szczecinek@eska.pl. Tam możecie wysyłać nazwy lokali, które – Waszym zdaniem – powinny pojawić się na antenie Radia Eska Szczecinek na 99 FM i 106,5 FM. Ważna informacja jest taka, że udział w akcji jest BEZPŁATNY.

PONIŻEJ MOŻECIE POSŁUCHAĆ MATERIAŁÓW, KTÓRE POJAWIŁY SIĘ JUŻ NA ANTENIE RADIA ESKA SZCZECINEK:

Ranczo Panderossa