Wiemy jak wygląda koszulka na tegoroczny Bieg Osińskiego

2020-02-28 14:41
Oficjalna koszulka 37. edycji Biegu Osińskiego
Autor: OSiR Szczecinek

Już 26. kwietnia po raz kolejny Szczecinek stanie się biegową stolicą Polski. Do tej pory swój udział w 37. Biegu Ulicznym Memoriał Winanda Osińskiego potwierdziło już ponad 270 biegaczy.

Do tej pory najwięcej osób zgłosiło się ze Szczecinka, ale przybywa także pasjonatów biegania z całego województwa. Do naszego miasta przyjadą m.in. biegacze z Koszalina, Szczecina, Bobolic, Świdwina czy Piły. Swój udział w biegu potwierdził już także zawodnik z Czech. 

Organizatorzy 37. Biegu Ulicznego Memoriał Winanda Osińskiego zaprezentowali oficjalny projekt koszulki startowej. Od trzech lat tradycyjnie na koszulce pojawia się szczecinecki motyw. Dlatego i w tym roku także nie mogło go zabraknąć.

Już w przyszłym tygodniu Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprezentuje wzór medalu, który otrzyma każdy uczestnik biegu głównego, który przekroczy linię mety. 

Przypomnijmy, to prawdziwe święto sportu w Szczecinku zostanie zorganizowane już 26. kwietnia. 

Polecany artykuł:

Zmiany w szkole muzycznej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE