Uszkodził ponad 30 aut. Jego spacer po Drawsku Pomorskim przerwali policjanci [WIDEO]

2021-01-20 11:14

We wtorkowy wieczór 36-letni mieszkaniec Drawska Pomorskiego uszkodził ponad 30 samochodów. Szedł głównymi ulicami miasta. Swój spacer zakończył w policyjnym radiowozie.

Szedł przez Drawsko Pomorskie - uszkodził pojazdy

We wtorkowy wieczór 36-letni mieszkaniec Drawska Pomorskiego szedł głównymi ulicami miasta i niszczył napotkane pojazdy. W trakcie swojego działania uszkadzał lusterka, szyby, kopał w samochody i próbował dostać się do ich wnętrza. Mieszkańcy powiadomili o sytuacji drawskich policjantów. 

Ponad 30 uszkodzonych aut

Wysłany na miejsce patrol policji ustalił drogę, jaką poruszał się mężczyzna i w kilka minut po dokonaniu ostatniego zniszczenia mężczyzna został zatrzymany w centrum Drawska Pomorskiego. W ciągu 30 minut swojego spaceru uszkodził ponad 30 samochodów. Policjanci rozpoczęli czynności wyjaśniające w tej sprawie. Do drawskiej komendy policji zgłaszają się kolejne poszkodowane osoby.  

To już kolejna demolka na ulicach Drawska Pomorskiego

Warto dodać, że do podobnego zdarzenia doszło w Drawsku Pomorskim w maju 2019 roku. Wtedy pod osłoną nocy jeden z mieszkańców przez blisko 2 godziny chodził ulicami miasta i demolował wszystko, co napotkał na swojej drodze. Zniszczył kilkadziesiąt witryn sklepowych, wszedł od kilku lokali i uszkodził kilkadziesiąt samochodów. 

Ponad 30 uszkodzonych pojazdów w Drawsku Pomorskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE