Piłka nożna coraz popularniejsza w Szczecinku

2020-02-27 14:30
Piłka nożna dzieci
Autor: bottomlayercz0 z Pixabay

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej coraz bliżej. Nie dziwi więc fakt, że w naszym mieście nie brakuje zainteresowania tym sportowym wydarzeniem. Można to np. zauważyć po najmłodszych mieszkańcach Szczecinka, którzy coraz chętniej grają w piłkę nożną.

Zainteresowanie tym sportem w naszym mieście zawsze było spore. Jednak od kilku lat możemy zauważyć coraz więcej trenujących dzieci. Jak powiedział nam Jakub Śpiegowski koordynator Akademii Piłkarskiej Szczecinek:

Zainteresowanie piłką nożną w Szczecinku nie słabnie. Zgłasza się do nas coraz więcej dzieci i młodzieży. Mamy co robić. Świdczyć może o tym chociażby organizowany przez nas niedawno Turniej Piłki Nożnej w którym wzięło udział 120 zawodników z całego regionu.

A dodajmy, że zawodnicy Akademii Piłkarskiej Szczecinek rocznik 2006 przebywali niedawno na obozie sportowym w Wałczu. Tam ostatniego dnia rozegrali mecz kontrolny z drużyną Muks Orzeł Wałcz 2010.

Mecz zakończył się zwycięstwem zawodników ze Szczecinka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE