Pandemia ich nie powstrzymała. Zobacz jak zmieniła się szkoła w Redle [FOTO]

2021-04-07 10:40

Pomimo panującej pandemii i związanych z nią wielu ograniczeń rok szkolny 2020/2021 jest dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Redle bardzo intensywny. Na terenie placówki trwają liczne i oczekiwane inwestycje. Wkrótce znacznie poprawi się komfort korzystania z obiektów.

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku kalendarzowego rozpoczęto remonty łazienek, z których korzystają uczniowie. W pierwszej kolejności wyremontowano łazienkę dla dziewcząt, chłopców oraz WC personelu na drugim piętrze bloku, gdzie znajdują się sale lekcyjne.

Ku końcowi dobiega także remont pomieszczeń sanitarnych na pierwszej kondygnacji budynku. W niedalekiej przyszłości odnowione zostaną również łazienki na parterze.

W lutym bieżącego roku szkoła oddała do użytku łazienkę wyposażoną i przystosowaną do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Na ten moment w szkole, na sali gimnastycznej wykonywany jest demontaż starych luksferów. Zastąpione zostaną dużymi, przejrzystymi oknami.

Obecnie placówka czeka na rozpatrzenie wniosku złożonego do Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Dotyczy on pozyskania środków na renowację parkietu na sali gimnastycznej.

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - mamy 250 000 zł do rozdania!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE