Na lotnisku w Broczynie trwają prace budowlane. Będzie wielki festiwal

2022-07-20 7:37
Lotnisko Broczyno
Autor: MŁ

Na terenie lotniska w Broczynie w gminie Czaplinek trwają przygotowania do Pol’and’Rock Festival. Budowana jest scena i ogromne namioty.

Lotnisko w Broczynie od kilku dni jest miejscem ogromnego placu budowy. Rozpoczął się finalny etap przygotowań do jednego z największych muzycznych festiwali na świecie Pol’and’Rock Festival. Większość terenu lotniska została ogrodzona płotem. Na miejscu terenu strzegą pracownicy firmy ochroniarskiej. Nie ma możliwość wejścia ani wjazdu na teren lotniska. Na płycie głównej pasa startowego widać zarys sceny głównej na której będą odbywały się koncerty. Ustawiony został także namiot w którym będą prowadzone spotkania i wydarzenia w ramach festiwalowej ASP. Trwają prace związane z przyłączem energii elektrycznej, infrastruktury telekomunikacyjnej czy dostępu do bieżącej wody.

Fundacja WOŚP poinformowała również, że na festiwal nie przyjedzie najbardziej oczekiwany zespół – grupa Limp Bizkit. Zespół odwołał swoją trasę koncertową, a fundacja WOŚP szuka kolejnego zespołu, który zagra dla gości festiwalu.

W tym roku wejście na teren festiwalu jest darmowe. Jedynym ograniczeniem będzie płot, który oddziela miejsce festiwalu od obszarów leśnych w których wciąż występują powalone drzewa. To efekt wiatrów jakie przeszły nad tym teren w lutym i w marcu tego roku. Uczestnicy festiwalu będą musieli dostosować się do wymogów organizatora, który zobowiązał się do zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom i nie wpuszczania osób na teren leśny sąsiadujący z pasem startowym.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE