Baja Drawsko. Znaleźli w trawie prawdziwy skarb! Wiemy, do kogo należał [WIDEO]

2020-10-16 10:58 Marcin Łukasz
Poszukiwacze skarbów
Autor: Marcin Łukasz Szukają skarbów

Poszukiwacze z miejscowości Drawsko Pomorskie w 20 minut znaleźli w trawie cenną zgubę. Do kogo należała i dlaczego znalazła się właśnie tutaj? Wyjaśniamy na ESKA Szczecinek!

Baja Drawsko. Zagubiona obrączka znaleziona w trawie

Podczas rajdu pojazdów terenowych Baja Drawsko na terenie miasteczka serwisowego w Drawsku Pomorskim małżeństwo ze Szczecina zgubiło jedną z obrączek. Poszukiwania trwające kilka godzin nie przyniosły efektu. O pomoc w poszukiwaniach poproszeni zostali członkowie stowarzyszenia Misericordia z Drawska Pomorskiego

Poszukiwacze skarbów znaleźli zaginioną obrączkę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dostali zgodę - rozpoczęli poszukiwania

Po uzyskaniu zgód i poinformowaniu odpowiednich instytucji panowie przystąpili do poszukiwań na terenie wielkiego placu przy ul. Toruńskiej. Finał poszukiwań był zaskakujący. Już po 20 minutach wykrywacz Jakuba Stycznia dał wyraźny sygnał. Ręczne przeszukanie wskazanego przez wykrywacz miejsca przyniosło efekt. Poszukiwacz podniósł uniesioną rękę do góry i głośno wykrzyczał, że znalazł obrączkę. Chwilę później prezes stowarzyszenia Wiesław Piotrowski przekazał znalazcy gratulacje.

Właściciele poinformowani o znalezisku

Biorący udział w poszukiwaniach Krzysztof Kuczer skontaktował się telefonicznie z mieszkanką Szczecina, potwierdzając, że obrączka została odnaleziona. Przedmiot przekazany został do Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim skąd właściciele odbiorą swoją zgubę.