pogoda Szczecin

i

Autor: Julia Nogalska

Zobacz prognozę pogody dla Szczecina na poniedziałek 06.20.

2022-06-20 5:34

Zdecydowanie ochłodzenie i opady deszczu. Na początku ostatniego tygodnia przed wakacjami pogoda w Szczecinie nieco nam się załamała. Z każdym kolejnym dniem będzie jednak już tylko lepiej.

Na szczecińskich termometrach zobaczymy dziś maksymalnie 16 stopni Celsjusza. Momentami odczuwalna temperatura może być jednak nieco niższa. Wychodząc z domu o poranku warto więc pamiętać o ubraniu choćby cienkiej kurtki. Najlepiej gdyby dodatkowo była przeciwdeszczowa. 

Deszczowe chmury nadpłyną nad Szczecin jeszcze przed południem. Momentami opady mogą być bardzo intensywne. I pozostaną z nami do godzin popołudniowych. Warto dziś przygotować się na prawdziwy pogodowy galimatias. Ciśnienie będzie stabilne i umiarkowane, a niekorzystny biomet może negatywnie wpływać na nasze samopoczucie. Jutro nad Szczecinem górowało będzie słońce, a o opadach deszczu nie ma mowy. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE