Lekarz, szpital

i

Autor: pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

"Zmiany są nieuniknione, ale informujemy o nich z wyprzedzeniem"

2022-05-13 15:13

-tłumaczy Tomasz Owsik-Kozłowski, rzecznik Szpitala Wojewódzkiego przy ulicy Arkońskiej. Mowa o przeniesieniu jednej z największych poradni kardiologicznych w Szczecinie z budynku przy ulicy Broniewskiego na teren szpitala.

Pomimo odpowiednich komunikatów, niektórzy pacjenci mieli problemy z trafieniem do lekarza.

- Zostały wywieszone informacje o tym, że zaraz ta lokalizacja się zmieni, zaktualizowaliśmy całą stronę internetową, publikowaliśmy nowe mapki i dodawaliśmy informację w naszych mediach społecznościowych. Pojawiły się takie głosy, że dobrze by było do tych umówionych osób zatelefonować. Chcę tylko powiedzieć, że nie jest to możliwe. Do poradni kardiologicznej dziennie przyjmujemy nawet 200 pacjentów, to nie jest technicznie możliwe. Oczywiście można zadzwonić na ten ogólny numer telefonu i zapytać, zawsze można też dopytać na wejściu do szpitala, aby nie błądzić. Tych zmian zapewne nie będzie tak dużo, ale one będą - tłumaczy Tomasz Owsik-Kozłowski.

Zmiany są wynikiem między innymi modernizacji i budowy nowych przyległych budynków.

Poradnie czeka jeszcze jedna przeprowadzka. Niedługo rozpocznie się remont gmachu, w którym ma się ona docelowo znaleźć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE