Za nami IV edycja ESKA Business Party by Grupa Polmotor

2022-11-24 12:47

W piątek, 18 listopada w salonie KIA Polmotor przy ulicy Struga, odbyło się największe biznesowe wydarzenie Szczecina i regionu – IV edycja gali ESKA Business Party by Grupa Polmotor. W wydarzeniu wzięli udział partnerzy biznesowi Radia ESKA Szczecin i Grupy Polmotor, znani sportowcy, olimpijczycy, aktorzy, a także przyjaciele obu firm.

Galę otworzył występ skrzypaczki - Marii Radoszewskiej. Nie zabrakło przemówień, wręczenia statuetek dla partnerów obu firm oraz występów gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na scenie wystąpiła Agnieszka Chylińska oraz Gromee z zespołem. Nie zabrakło oczywiście bisów. Galę poprowadzili Kasia Węsierska i Michał Zaręba. Po koncertach goście mogli bawić się do późnych godzin nocnych przy hitach na czasie serwowanych przez DJ'a Qjav'a. 

Przypomnijmy, ESKA Business Party by Grupa Polmotor to od lat wydarzenie łączące świat muzyki, biznesu i motoryzacji. 18 listpada Radio Eska oraz Grupa Polmotor wraz z zaproszonymi Gośćmi stworzyli wyjątkową #businessnight nie tylko w skali Pomorza Zachodniego, ale i Polski.

Gwiazdy mundialu. Tragiczny los piłkarzy. Niezapomniani