Autor: redakcja

GŁOS PORTOWCÓW W RADIU ESKA

Wygrana w pucharze i remis z Rakowem

2023-11-13 12:05

Za nami dwa bardzo ważne spotkania. Portowcy pokonali na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 w Fortuna Pucharze Polski. Z kolei wczoraj, na stadionie im. Floriana Krygiera w meczu z Medalikami padł wynik 1:1.

CO W NASTĘPNYM ODCINKU?

W Bielsku-Białej na zwycięską bramką czekaliśmy praktycznie do ostatniej sekundy. Na szczęście kapitan zespołu wziął na barki spotkanie i awans. W kolejnej rundzie zagramy z Górnikiem Zabrze. Wczoraj w meczu z Rakowem Częstochowa padł remis 1 do 1. Żal niewykorzystanych okazji, szczególnie tych z I połowy. Teraz czas na reprezentacyjną przerwę.