Własne "m" obok uczelni?

2022-08-02 13:22
“Dom dla studenta”
Autor: Szczecinskie TBS

Już za dwa tygodnie, szczecińscy studenci będą mogli starać się o cztery kąty w ramach programu "Dom dla studenta". Wnioski mogą złożyć osoby, które na stałe mieszkają poza Szczecinem.

O mieszkanie mogą ubiegać się studenci szczecińskich uczelni, których średni dochód w miesiącu nie przekracza 6 503,80 złotych.

- Mieszkania są kompleksowo wyremontowane i wyposażone. W pokojach znajdują się biurka, łóżka, szafy i komody. Kuchnia i łazienka są także w pełni wyposażone. Umowy najmu są zawierane sa na okres trwania studiów, z tym że jest możliwość ich wcześniejszego rozwiązania na koniec każdego roku akademickiego. Wysokość czynszu to około 380 złotych na osobę - mówi Tomasz Klek, rzecznik miasta do spraw mieszkalnictwa.

Wnioski można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub w siedzibie Szczecińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Wnioski możecie składać od 17 do 22 sierpnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE