ZUT

i

Autor: ZUT Szczecin

W Dniu Kobiet postawią na naukę

2020-03-03 12:30

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ma wyjątkowy pomysł na świętowanie tego szczególnego dla pań dnia.

Uczelnia organizuje specjalne wydarzenie podczas, którego zarówno kobiety jak i mężczyźni będą mogli wziąć w wykładach i warsztatach. Wśród głównych tematów nie zabraknie diety, kosmetyków i nowotworów piersi.

Uczelniany Dzień Kobiet będzie podzielony na dwie części. Pierwsza nich to wykłady poświęcone m.in. zdrowiu i urodzie. Każda z uczestniczek będzie miała okazję wykonać ćwiczenia oddechowe, wziąć udział w warsztatach fizjoterapeutycznych i ćwiczeniach z nordic walkingu, posłuchać ciekawych wykładów na temat emocji, zdrowego żywienia oraz kosmetyków. 

W drugiej warsztatowej części, każda z pań pozna techniki samobadania piersi, tajniki makijażu oraz przepisy na domowe kosmetyki. Oprócz tego dla wszystkich kobiet zaplanowano biznesową sesję fotograficzną, zabiegi kolagenowe na dłonie oraz profesjonalne konsultacje z fizjoterapeutami i stylistami.

Pierwsza część wydarzenia odbędzie się w piątek (6.03) o godzinie 10. w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT. Druga, w tym samym miejscu lecz o godzinie 16.