Tutaj widzowie będą mogli stworzyć widowisko wspólnie z artystami

2022-08-10 10:33
azyl na wyjeździe
Autor: Materiały Organizatora

Już wkrótce szczecinianie będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym. Jego oryginalność polega na tym, że osoby zasiadające na widowni współtworzą koncert dzięki interakcji z artystami.

AZYL na wyjeździe w Polsce jest nowym działaniem artystycznym stworzonym w Warszawie z inicjatywy Jakuba Wociala – utytułowanego artysty musicalowego, posiadającego w dorobku wiele ważnych ról na scenach polskich oraz zagranicznych.

Ideą AZYLU jest niwelowanie barier między artystami a widzami, swobodna atmosfera oraz wzajemny dialog. Spotkania widzów z ich ulubionymi artystami scen dramatycznych oraz musicalowych są kameralne oraz wypełnione opowieściami zza teatralnych kulis przy brzmieniu rozśpiewanych artystów.

Sylwia Różycka, prezes Fundacji START po zaproszeniu do Azylu w Warszawie w porozumieniu z twórcą Jakubem Wocialem- otwiera azylowe okno w naszym mieście, by szczecińska publiczność mogła również uczestniczyć w tej nietypowej inicjatywie artystycznej.

Pierwsi goście AZYLU NA WYJEŹDZIE ściśle związani ze scenami teatralnymi, to: Paulina Janczak- aktorka scen muzycznych i teatralnych oraz aktor Teatru Polskiego, reżyser, założyciel Teatru Kameralnego w Szczecinie- Michał Janicki.

Wydarzenie odbędzie się 19 sierpna o godzinie 16:30 w kawiarnio-księgarni przy Jasnych Błoniach w Szczecinie. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE