Tu znajdziesz praktycznie wszystko. Od porcelany po sprzęt rtv.

2022-09-28 9:03
Galeria Szpargałek powraca po wakacjach
Autor: ZUK Szczecin "Galeria Szpargałek" powraca po wakacjach

To gratka dla miłośników stylu vintage. Już dzisiaj (28.09) po wakacyjnej przerwie do Szczecina powraca Galeria Szpargałek. Na mieszkańców czekać będą trzy wypełnione magazyny.

Gotówka nie będzie potrzebna. Zakupy w tym miejscu oznaczają wsparcie dla miejskich organizacji i stowarzyszeń. Wystarczy okazać dowód przelewu.

- Mnóstwo osób przynosi do nas rzeczy, które są w stanie bardzo dobrym. Często są to rzeczy cenne. To wszystko wyłapujemy, wyceniamy na maksymalnie 25 punktów, gdzie jeden punkt to jedna złotówka. Tutaj nie ma żadnego obrotu gotówką. Polega to na tym, że ktoś przychodzi i wybiera sobie na przykład PRL'owską komodę, za maksymalnie 25 złotych i pokazuje nam, ze dokonał przelewu na konto organizacji pożytku publicznego. W momencie kiedy dokonał takiej wpłaty, to wybrany przedmiot może zabrać do domu - mówi Andrzej Kus, ​rzecznik miasta do spraw komunalnych i ochrony środowiska.

Galeria mieści się w ekoporcie przy ulicy Arkońskiej. Możecie ją dzisiaj odwiedzić w godzinach od 10:30 do 17:30.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE